Ölümcül Prag

Fakat Prag'a gittiği günün gecesinde, evde işlenen bir cinayet Bernie'yi çözülmesi imkânsız gibi görünen bir muammayla karşı karşıya bırakır. Yine de başka seçeneği yoktur.

Responsive image
YAZAR
Philip Kerr
DOSYA BOYUTU
8,84 MB
YAYIN TARIHI
2015
DIL
Türkçe
ISBN
9786051711676

Ölümcül Prag harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Philip Kerr. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Philip Kerr'den Ölümcül Prag kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


"Katillerle dolu bir evde her şey mümkündür."Doğu Cephesi'nin cehenneminden Eylül 1941'de Berlin'e dönen Bernie Günther kendini farklı bir cehennemin içinde bulacaktır. Kripo'da çalışmaya devam eden Bernie, Hollandalı bir demiryolu işçisinin ölümünü araştırırken SS Generali Reinhard Heydrich tarafından Prag'a çağırılır. Heydrich'in Prag'daki evinde SS ve SD'nin üst düzey mensuplarının da bulunduğunu bilen Bernie bu daveti istemeyerek de olsa kabul etmek zorunda kalır. Fakat Prag'a gittiği günün gecesinde, evde işlenen bir cinayet Bernie'yi çözülmesi imkânsız gibi görünen bir muammayla karşı karşıya bırakır.Yine de başka seçeneği yoktur. - Heydrich başarısızlığa müsamaha gösterecek türde biri değildir. "Kerr her seferinde bir öncekinden daha iyi." -Telegraph-"Kerr zamanın ruhunu canlandırmanın üstadı."-Financial Times-"Söz konusu dönemi hissettirmede onun gibisi yok."-Sun-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 478Baskı Yılı: 2015Dili: TürkçeYayınevi: Alfa Yayıncılık 


Philip Kerr. "Katillerle dolu bir evde her şey mümkündür.". Doğu Cephesi'nin cehenneminden Eylül 1941'de Berlin'e dönen Bernie Günther kendini farklı bir cehennemin içinde bulacaktır.