Mezarın Yüzü- Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı

Her zaman kazılacak bir mezar daha vardır! Mezarın Yüzü; Bir Gece Avcısı Romanı. 15 20. Jeaniene Frost. Sonsuz Karanlık; Gece Avcısı Dünyası 2. 15 20.

Responsive image
YAZAR
Jeaniene Frost
DOSYA BOYUTU
4,46 MB
YAYIN TARIHI
2012
DIL
Türkçe
ISBN
9786054560783

Mezarın Yüzü- Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Jeaniene Frost. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Jeaniene Frost'den Mezarın Yüzü- Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Mezarın iki yanında da tehlike varYarı vampir Cat Crawfield ile kocası Bones ilişkileri için olduğu kadar, hayatları için de savaştılar. Ama son savaşta zafer kazandıklarında, Cat'in yeni, beklenmedik yetenekleri uzun zamandır var olan bir dengeyi bozacaktı...Vampirlerin gizemli bir biçimde kaybolması, türler arası bir savaşın patlak vereceği söylentilerine yol açmış ve bu da vampirlerle karşıt grup arasında gerginlik yaratmıştı. İki güç çarpıştığı takdirde, masum ölümlüler arada kalıp can verebilirdi. Cat ve Bones tehlikeli bir 'müttefik'ten yardım istemek zorundaydı. New Orleans'ın gulyabani kraliçesinden! Ancak onun yardımının bedeli, doğaüstü savaşın tehdidinden bile ağır olabilirdi! ...Ve Cat'in hayal bile edemeyeceği sonuçlara yol açabilirdi.Sayfa Sayısı: 408Baskı Yılı: 2012Dili: TürkçeYayınevi: Artemis Yayınları 


...tek adreste bul tıkla en ucuzunu satın al.Tüm Roman kitapları modellerini incele.Bumudur.com sizin için piyasadaki tüm fiyatları karşılaştırdı. Mezarın Yüzü- Bir Gece Avcısı Dünyası Romanı.